Belediye çalışanlarına promosyon

Yenimahalle Belediyesi çalışanlarının yüzünü güldürecek bir anlaşmaya imza attı.

YENİMAHALLE GAZETESİ (Haber Merkezi) - Yenimahalle Belediyesi çalışanlarının yüzünü güldürecek bir anlaşmaya imza attı. Yenimahalle Belediyesi ile Halk Bankası Toptancı Hal Şubesi arasında 3 yıllık maaş promosyon anlaşması imzalandı.

Başkanlık makamında gerçekleşen imza törenine Başkan Yaşar’ın yanı sıra Başkan Yardımcıları Şenol Balaban, Erhan Aras, Mali Hizmetler Müdürü Hüseyin Boran, Halk Bankası Mevduat ve Nakit Yönetimi Daire Başkanı Olcay Doğan, Ankara 2. Bölge Koordinatörü Ali İpek, Ankara 2. Bölge Koordinatörlüğü Bireysel Bankacılık Bölüm Yöneticisi İlter Faruk Mungan ve Toptancı Hali Şube Müdürü Ali Fuat Elvanoğlu katıldı. 

YILDA 340 LİRA 

İmzalanan protokolle birlikte belediye çalışanlarının hesabına 3 yıl boyunca her yıl için 340 lira yatırılacak. Bunun yanı sıra personelden hesap işletim ücreti, kredi kartı üyelik bedeli, havale, EFT ve komisyon ücreti de alınmayacak. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar atılan imzalarla birlikte çalışanların ekonomisine katkıda bulunacaklarını ifade etti.

married looking to cheat married men cheat with men letter to husband who cheated
 
Bu Haber 741 defa okunmuştur.